9073 Litografi
Oscar II, Idun Lith, Stockholm, 75x55 cm. Ej signerad
Såld: 900 kr
Såldes den 14 december 2020 -
9077 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 9 december 2019 -
9347 Litografi
'Idun', Carl Larsson (1853-1919), 38x55
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 oktober 2016
5198 Litografiskt t..
Carl Larsson, Idun Sthlm, 38x56
Såld: 350 kr
Såldes den 26 april 2010